GTS Lipka 6:1 LZS Legion Krępsko dnia 20.10.2013 r.

GTS Lipka 	6:1 	LZS Legion Krępsko dnia 20.10.2013 r.

W Lipce nie było "lipy" .

Obiekt sportowy jak i zaplecze godne nawet i ligi okręgowej . Na takich obiektach aż chce się grać .

Boisko chyba najdłuższe w całej B klasie 115*55 metrów robi wrażenie , i te boisko było naszą zgubą w tym meczu . Legion nauczony grać na krótszych boiskach nie potrafił się dobrze zorganizować w grze obronnej . Praktycznie wszystkie bramki padły po stratach piłek na połowie przeciwnika i szybkich zabójczych kontrach . Pierwsza połowa to cztery akcje Lipki i trzy bramki . Nasza obrona grała w tym meczu zdecydowanie za wysoko. My też mieliśmy swoje akcje (przynajmniej trzy setki) ale nasi napastnicy byli dziś nieskuteczni bądź bramkarz gospodarzy popisywał się dobrymi interwencjami . Kto wie czy gdyby to Legion strzelił pierwszy bramkę czy mecz nie ułożył by się inaczej . Warto jedynie podkreślić fantastyczną bramkę na 3-1 po rzucie rożnym i strzał z przewrotki Darka.

Na początku drugiej połowy odpada z gry nasz stoper Tomek , który nadciągnął prawdopodobnie mięsień dwugłowy.
Zastępuje go Paje . Do końca meczu nic się nie zmienia . Nadal My atakujemy gospodarze strzelają kolejne bramki.

Miejmy nadzieję że w ostatnim meczu rundy będzie zdecydowanie lepiej a drużyna z Bartoszkowa pokazała że Piła nie jest do nie ugryzienia !