LZS Legion Krępsko 2:4 TP Polonia II Piła dnia 27.10.2013 r.

LZS Legion Krępsko 	2:4 	TP Polonia II Piła dnia 27.10.2013 r.

Niedzielne południe i typowa jesienna pogoda . Boisko w Łubiance mocno nasiąknięte i grząskie .

Legion zmierzył się z drużyną ,która ma aspiracje awansować do A klasy . TP Polonia Car Vision Piła przyjechała w najsilniejszym składzie a Legion nadal bez kontuzjowanego Roberta ,który ma złamaną nogę .

Mecz zaczyna się od mocnego uderzenia ze strony Legionu . Już w 3 minucie setkę miał Daniel ale piłka mija minimalnie słupek bramki gości . Po 10 minutach gry to Piła zaczyna dyktować warunki gry . Groźne wrzucenia piłki za naszych obrońców siały zamęt w naszych szeregach . Dwie bramki padają po właśnie takich akcjach a trzecią bramkę Piła strzela z rzutu wolnego gdzie błąd popełnia Piotrek ,który nie zdążył dobrze się ustawić w bramce . Piła od tego momentu zaczyna grać asekuracyjnie . Krępsko jeszcze przed przerwą przeprowadza szybką akcją lewą stroną i Darek zdobywa bramkę ,która dawała jeszcze nadzieją na dogonienie wyniku .

Druga połowa to już śmielsze ataki Legionu i kontry ze strony Piły. Bramkę na 2-3 zdobywamy po rzucie wolnym wykonywanym przez Szymka który precyzyjnie wrzuca ją na głowę Radka ,który pokonuje bramkarza gości .Po zdobyciu bramki kontaktowej wydaje się że możemy jeszcze wygrać z Polonią ale po jednej z kontr sprowadzają nas na ziemię i zdobywają bramkę na 2-4 . Do końca meczy wynik już się nie zmienia . Ostatnie minuty meczu to dominacja Legionu ale nie udaje się już poprawić wyniku . Trzeba przyznać że Polonia była lepsza pod każdym względem , widać w jej grze doświadczenie ich zawodników . Legion próbował nadrabiać ambicją i wolą walki ale jednak to zabrakło aby sprawić niespodziankę na zakończenie rundy jesiennej .

Po meczy zawodnicy oraz kibice spotkali się w Krępsku przy ognisku i kiełbaskach .

Wielkie podziękowania dla NASZYCH KIBICÓW którzy jeżdżą na każde nasze spotkanie i nas wspierają ,podziękowania należą się również SPONSOROM dzięki którym nasz zespół jest w stanie rywalizować w pilskiej B klasie .