GTS Lipka 4-1 Legion Krępsko dnia 07.09.2014 r.

Nie tak miała wyglądać inauguracje nowego sezonu. Legion przegrywa z GTS-em 1-4 na ich boisku .

Tracimy bramkę jużw trzeciej minucie po błędzie obrony i kompletnym braku krycia . Po tej bramce Legion przejmuje inicjatywę a Lipka tylko groźnie kontratakuje obijając słupki naszej bramki.Sędzia nie zauważa ręki przeciwnika w polu karnym jak i nie widzi po jednym z naszych strzałów ,że piłka przekracza linię bramkową gospodarzy.Kilka minut przed końcem pierwszej połowy dostajemy drugi cios i na przerwę schodzimy przegrywając 0-2 .

Po przerwie na boisko wchodzą Banan i Seba . Legion ładnie rozgrywa i i szybko strzela bramkę kontaktową ,która strzela Dario strzałem z główki . Następne nasze akcje i nie wykorzystujemy dwóch setek co później się mści i tracimy kolejne dwie bramki po szybkich akcjach piłkarzy z Lipki. Niestety gramy ładnie ale przegrywamy 1-4 .

Nam chyba zabrakło kondycji jak i zgrania po tym jak nastąpiła mała rewolucja w składzie .

Miejmy nadzieję że następny mecz ukończymy z punktami .