Unia Bartoszkowo 0-3 Legion Krępsko dnia 19.10.2014 r.

Unia Bartoszkowo 0-3 Legion Krępsko  dnia 19.10.2014 r.

To miał być łatwy mecz !

Pierwsza połowa wyglądał jak to byśmy my przyjechali do czołowej drużyny a nie odwrotnie . Nie potrafiliśmy zagrać żadnej składnej akcji a w całej tej części oddaliśmy jeden celny strzał przy pięciu groźnych akcjach Unii . Nerwowość w naszych poczynaniach sprzyjała w grze gospodarzy . Jeszcze przed końcem pierwszej części zmiana za kontuzjowanego Krzyśka (wchodzi Banan) .

Na drugą połowę wychodzimy ze zmianą w środku pola , pojawia się Wiktor a gra wygląda zdecydowanie lepiej . Wchodzą jeszcze Darek i kilka minut po nim Sebastian . Gramy tylko do przodu . Doświadczenie Kaczora , Łukasza czy Darka plus młodzieńczy zapał Daniela Wiktora czy Sebastiana przynoszą nam trzy bramki .Arek1 i 2 Darek .

Teraz czekamy na Zelgniewo !