Unia Bartoszkowo 1:5 LZS Legion Krępsko 22.09.2013 r.

Unia Bartoszkowo 	1:5 	LZS Legion Krępsko 22.09.2013 r.

Po ostatnim fatalnym meczu z Brzeźnicą wiedzieliśmy, że spotkaniez Bartoszkowem trzeba wygrać. Gospodarze zamykają tabele i tracą mnóstwo bramek więc to idealny przeciwnik do zrehabilitowania się i poprawienie humorów.

Spotkanie rozpoczęło się tak jak tego chcieliśmy. Utrzymywaliśmy się przy piłce i nie dopuszczaliśmy do naszej bramki. Szybko przyniosło to efekt! Robert z polowy boiska wykonał rzut wolny i piłka ląduje niespodziewanie w bramce! Duży błąd popełnił w tym przypadku bramkarz gospodarzy. Po stracie gola rzuciliśmy się na przeciwnika by powiększyć przewagę. Udaje nam sięto dwukrotnie w przeciągu kilku minut! najpierw świetna akcje Grzesiu-Daniel-Arek wykorzystuje uderzeniem 'ze szczupaka' ten ostatni, a następnie Grzesiu wkręca piłkę niemal z narożnika boiska i mamy 3:0! Legion gra tak jak w pierwszym meczu z Dębnem i nie daje szans w tej części gry gospodarzą.

Po zmianie stron Unia próbuje atakować. Ich akcje kończą się zazwyczaj na naszych obrońcach, a jedyne zagrożenie stwarzają po stałych fragmentach gry. Po jednym z nich Piotrek odbijapiłek i ta przelatuje tuż nad poprzeczką. Zaraz po tym konstruujemy kolejna dobra akcje z przodu, a na listę strzelców ponownie wpisuje się Arek! Mamy 4:0 i zmianę w naszym zespole. Boisko opuszcza Banan a w jego miejsce wchodzi Damian. Niestety po zmianie nie zdążyliśmy się dobrze ustawić i tracimy bramkę. Unia uwierzyła w swoje siły atakowała coraz mocniej lecz na szczęście dla nas piłka albo ląduje na poprzeczce albo w rękach naszego bramkarza. Pod koniec meczu Grzesiu udowadnia, że zawsze trzeba'iść do końca' na bramkarza i zdobywa swoja druga a nasza piątą bramkę w tym meczu! 5:1 to identyczny wynik jak w poprzednim sezonie na tym boisku!

Legion inkasuje 3 punkty i plasuje się na 4 miejscu w tabeli. Oby tak dalej!!!