LZS Legion Krępsko 4-2 Unia Bartoszkowo dnia 03.05.2014 r.

LZS Legion Krępsko 4-2 Unia Bartoszkowo  dnia 03.05.2014 r.

Mecz z latarnią naszej ligi Unią miał być łatwy i przyjemny a bramek mieliśmy nastrzelać przynajmniej kilka.

Tak jednak nie było . Kilka naszych fajnych akcji i bramka "stadiony świata" Darka po rzucie rożnym . Po tej bramce jednak coś się zacięło i to Unia w kolejnej akcji wyrównała i zaczęła coraz to groźniej kontratakować i stwarzać coraz to groźniejsze akcje z kontry. Dobrze spisywał się w bramce Piotrek. Na przerwę schodzimy z wynikiem 2-1 dla Legionu po kolejnej ładnej bramce Szymona, który jest ostatnio w wyśmienitej formie.

Po przerwie tracimy bramkę po dość biernej postawie naszych obrońców jest 2-2 i zaczyna się nerwówka . Trener miał jednak dziś nosa do zmian a bramkę zdobywa zmiennik Sebastian który zdobył bramkę po akcji sam na sam z bramkarzem gości . Od tej pory już zaczęła się gra do jakiej przyzwyczaił nas Legion.Akcje zaczęły się zazębiać a po jednej z nich znowu w roli głównej występuje Seba,który wywalczył rzut wolny pośredni z odległości ok 8 metrów od bramki gości .Radek podaje do Tomka a ten skutecznie wpakowuje piłkę do siatki i mamy wynik 4-2 i kolejne 3pkt.

Teraz czeka nas ciężki mecz w Scholastykowie i kolejny mecz z gatunku tych ciężkich z Zelgniewem w Starej  Łubiance .