LZS Legion Krępsko 0-3 Piast Głubczyn dnia 13.04.2014

LZS Legion Krępsko 	0-3 	Piast Głubczyn  dnia 13.04.2014

NIESTETY WYNIK ZOSTAŁ ZMIENIONY NA WALKOWER NA KORZYŚĆ PIASTA 0;3

NIE UPRAWNIONY ZAWODNIK W NASZEJ DRUŻYNIE !!!

Mecze z Piastem zawsze dla Krępska były ciężkie. Jest to wyjątkowo nieprzyjemny dla nas rywal i tak było i tym razem.

Po 17min meczu było już 3:0 dla Legionu ale udowodniliśmy, że nawet taki wynik to w B klasie nie jest już powodem do cieszenie się ze zwycięstwa. Zamiast konsekwentnie utrzymywać się przy piłce i czekać na okazje pozwalaliśmy przyjezdnym robić z nami co chcą. Konsekwencją tego była 49min i wynik, uwaga: 4:3 dla Głubczyna!!! Całe szczęście dla nas Piast po tym jak zdobył 4 bramkę uwierzył tak bardzo w siebie, że zapomniał o tym, że my też potrafimy zdobywać gole. Robert miał nosa wprowadzając Arka, bo ten zdobył dwie bramki iwygraliśmy to spotkanie 5:4.

Wygrana może i cieszy ale styl? Chaotyczna gra, dużo błędów przemieszana z kilkoma ładnymi akcjami i indywidualnymi zagraniami. Gra poszczególnych zawodników cieszy. Grzesiu robi ostatnio wielka prace dla zespołu, Radek gra „do końca”, Daniel trzyma jeden równy, dobry poziom, Arek po wejściu na boisko zdobywa 2 bramki, Szymon walczy i w ataku i w obronie. Wiec czego brakuje? Roberta?