KP Brzeźnica Krajeńska 3-3 LZS Legion Krępsko dnia 27.04.2014 r.

KP Brzeźnica Krajeńska  3-3  LZS Legion Krępsko dnia 27.04.2014 r.

Po nie udanym początku rundy jedziemy po pierwszy punkt do wicelidera i ta sztuka połowicznie się udaje . Wynik 3-3 jest sprawiedliwym wynikiem . Pierwsza połowa to akcja za akcję z jednej jak i z drugiej strony . Gospodarzom udaje się zdobyć pierwszą bramkę kilka minut przed końcem połowy . Na przerwę schodzimy do szatni z wynikiem 0-1 .

Po przerwie to gospodarze zaczęli groźniej atakować a Legion nastawił się na grę z kontry .

Gdy po 60 minutach Brzeźnica wygrywała już 2-0 to Legion zaczął groźniej atakować . Po akcji indywidualnej Radek uderza z daleka i piłka wpada do siatki .Jest to sygnał dla nas że jest szansa wywieźć jakieś punkty z tego trudnego dla nas terenu . Później po jednej z akcji skrzydłami Grześ wpycha piłkę do pustej siatki mamy 2-2- a gospodarze są zdezorientowani obrotem akcji . Na kilka minut przed końcem napastnik gospodarzy urywa się naszym obrońcom a nasz bramkarz nie zdąża pierwszy dopaść piłki i przegrywamy 3-2 . W ostatniej akcji meczu Legion pokazuje charakter a nasz pomocnik oddaje strzał z za pola karnego i mamy 3-3 i jeden punkt jedzie do Krępska .

Tym bardzie teraz szkoda straconych punktów z meczu z Piastem odebranych za nasze błędy organizacyjne .